nl

Site nou

Discussie op: Forum index » Despre Site » Support
Roadmin
Roadmin Okt. 25 '16
nu am mai preluat nimic de pe celalalt site pentru ca 3/4 din informatie nu mai era valabila si restul erau certuri.
Dit bericht is gewijzigd door Roadmin Okt. 25 '16
Delen:
Brad
Brad Okt. 25 '16
Asta sincer mi se pare dezolant, ca nu spun altfel, cel putin pentru mine, unul, este f.f. dezamagitor faptul ca nu ati preluat absolut nici o informatie de pe site-ul vechi, fie ele si neactualizate, deoarece se pot gasi cai astfel incat pe baza informatiilor vechi fiecare sa-si caute ceea ce are nevoie sau macar sa-si formeze o idee cum functioneaza treaba. S-au pus ore bune in transmiterea acelor cunostiinte pe care utilizatorii site-lui vechi le-au consumat voluntar pentru ca cei neinitiati in caile legale si oficiale olandeze sa le inteleaga sau macar sa-si formeze o parere despre felul olandez, care este diferit de cel romanesc. Nu se poate spune, nici pe departe, ca informatiile de la alti utilizatori, cum erau de ex, TGeorgescu sau alti sunt inutile fie ele si ne-updatate. Va rog frumos remediati imediat situatia, chiar daca faceti o sectiune a acestui forum, fie ea si locked, ca cei noi, care vor sa afle informatii, sa o poata accesa. Era o sursa informativa extraordinara creata in mult timp si cu multe ore consumate de utilizatori in fata calculatorelor. Nu ingropati inutil informatiile impartasite de cei fideli site-ul vechi, va rog frumos! Multumesc anticipat.
Roadmin
Roadmin Okt. 25 '16
Brad,

din pacate phpnuke, in ce a fost facut site-ul vechi, e un proiect aproape mort si nu am gasit module de export/import/migrat  iar eu nu dispun nici de cunostinte si nici de timp pentru a face ceva de genul..
Pablo Ro
Pablo Ro Feb. 2
Pacat, nu cred ca vor mai fi vizitatori pe site. Existau multe info pe siteul vechi. Nu cred ca voi mai accesa curand noul site, asa cum vor face si restul.
Pablo Ro
Pablo Ro Feb. 2
Ar fi bine sa cautati pe cineva sa posteze cate ceva(bun) pe forum si sa faca reclama pe facebook.
daniel16xp
daniel16xp Mrt. 23
mi-ar fi placut sa revad vechile certuri, alea de acum vreo 10 ani macar :) p/s: vad ca s-au sters si conturile ca trebui sa ma reinscriu 
Delen: